• رضا دلیر
  رضا دلیر
  سرپرست تولید محتوا
 • پردیس تبریزی
  پردیس تبریزی
  دکتری مدیریت بازاریابی سرپرست تیم تحقیقات بازاریابی تحلیل و گزارش گیری
 • پریسا توکلی طرقی
  پریسا توکلی طرقی
  دکتری مدیریت بازاریابی و مدرس دانشگاه
 • محمود مزارعی
  محمود مزارعی
  کارشناس مدیریت محتوا

حوزه وب

خدمات برای وب سایت، هسته اولیه تیم ساتراپ بیشتر و به طور متمرکز بر فضای وب بوده و در این عرصه به طراحی ، توسعه و بازایابی دیجیتال، بازاریابی محتوایی، بازایابی شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو )سئو ( و افزایش مخاطبین می‌پرداخته و با توسعه فعالیت‌های این گروه این خدمات نیز بیشتر شدند و در حال حاضر علاوه بر فعالیت‌های قبلی در زمینه طراحی برنامه‌های کاربردی موبایل )اپلیکشین‌ها(  و مشاوره به استارتاپ‌های آنلاین به طور علمی و عملی نیز فعالیتی مؤثر دارد.

بازاریابی ، ایجاد و حفظ نام تجاری بی شک تنها با هوشمندی، هدف‌گذاری بلندمدتِ صحیح و یکپارچه‌گی در تمام عرصه‌های مجازی و واقعی منجر به نتایج دلخواه خواهد شد. گروه فرهنگی، هنری و علمی دانش اندیشان پارس ساتراپ با در نظر داشتن این اصول پایه‌ای و با بهره‌گیری از دانش کافی در زمینه افکارسنجی مخاطبین برای یافتن بیشینه تاثیرگذاری برروی مخاطب، اقدام به راه اندازی کلینیک بازاریابی ساتراپ نموده تا با برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت و همچنین طراحی و اجرای کارزارهای تبلیغاتی هوشمندانه بتواند پیوند مهمی میان علم و صنعت باشد. ما در کلینیک بازاریابی ساتراپ با شعار پیشگیری، بهبود و درمان کسب وکار فعالیت خود را در قالب مجموعه‌ای مجرب و حرفه‌ای پیش خواهیم برد

بازاریابی محتوا یکی از انواع بازاریابی است و یک فرآیند کسب‌وکار در جهت ایجاد و توزیع محتوای مرتبط و با ارزش در راستای جذب، به دست آوردن و درگیر شدن مخاطب با هدف مشخص شده و قابل درک که منجر به رفتار سودآور مشتری شود، است.

تولید محتوای اصیل و ارزشمند به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست. این کلام را فقط کسانی کاملا درک می‌کنند که برای مدتی درگیر در فرآیند تولید محتوا شده باشند.

تولید محتوای با کیفیت باعث می‌شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت‌ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده‌اند و سعی می‌کنند که بلاگ نویسان با تجربه‌ای را در این زمینه استخدام کنند.

رضا دلیر
سرپرست تولید محتوا
پردیس تبریزی
دکتری مدیریت بازاریابی سرپرست تیم تحقیقات بازاریابی تحلیل و گزارش گیری

بودن در کنار تیم بازاریابی ساتراپ و پیاده سازی اصول پایه ای علمی در کسب و کارهای مختلف رویایی بود که همیشه درصدد تحقق آن برآمدم. تحقیقات بازاریابی و تحلیل نتایج آن از رموز پایه ای موفقیت یک کسب و کار است.

پریسا توکلی طرقی
دکتری مدیریت بازاریابی و مدرس دانشگاه

فکر می‌کنم آدم خوش شناسی هستم که توانستم رهبری تیم بازاریابی کلینیک ساتراپ برعهده دارم. رهبری برند، توسعه استراتژی‌های برند، تجربه مشتری، برنامه ریزی‌های بازاریابی ، پیاده سازی استراتژی‌های بازاریابی و ورود به بازاریابی تخصص‌های من هستند. و در این مدت توانسته ام تجربه کاری خود را در بازارهای b2b و b2c افزایش دهم. جرقه شکل گیری کلینیک بازاریابی ساتراپ با شعار پیشگیری، بهبود و درمان در راستای هدایت مشتری‌های بی نظیرمان و هموار سازی مسیر کسب و کار شکل گرفته است.

محمود مزارعی
کارشناس مدیریت محتوا

اینترنت بخش جدایی‌ ناپذیری از زندگی روزمره انسان معاصر تبدیل شده است و از هر قشری و هر گروه سنی از کوچک‌ تا بزرگ کاربران اینترنت فعال هستند. بنابراین برای کسب‌وکار ضروریست تا برای جذب مخاطبین جدید از راه‌کارهای صحیح استفاده نمایند. 

در کارگروه تولید محتوا و بازاریابی رسانه‌ای کلینیک بازاریابی ساتراپ سعی داریم تا با ارائه و اجرای  راه‌کارهای مؤثر به توسعه کسب‌وکارها بپردازیم.